Також депутати ухвалили рішення про припинення повноважень депутата Олега Чернецького, якого було обрано депутатом Київської міськради, інформує власкор «Вголосу».

Спочатку депутати розглянули питання «Про складання повноважень депутата міської ради VI скликання Олега Чернецького». Секретар міської ради Сергій Григоренко, який виступив доповідачем з цього питання, зазначив, що Олег Чернецький обраний депутатом Київської міської ради, після чого він написав заяву на складання повноважень депутата Луцької міської ради.

Після цього депутати міської ради прийняли рішення про припинення повноважень депутата Олега Чернецького.

Потому голова Луцької міської виборчої комісії Марія Парфенюк представила новообраного депутата Луцької міської ради Віктора Ящука. За її словами, Олег Чернецькийна був обраний депутатом у багатомандатному виборчому окрузі за списком партії ВО «Свобода», то відповідно його місце у міській раді зараз займає наступний у виборчому списку. Ним якраз і є Віктор Ящук.

Марія Парфенюк вручили Віктору Ящуку посвідчення депутата Луцької міської ради.

Також новообраного депутата привітали міський голова Микола Романюк та секретар міської ради Сергій Григоренко.

Після цього міський голова зачитав заяву Віктора Ящука про входження до складу фракції ВО «Свобода» у Луцькій міській раді.