Про це власкору «Вголосу» повідомили у міськраді.

За словами заступника мера міста Сергія Григоренка, рішення напрацьоване у тісній співпраці з воїнами-добровольцями. Він акцентував, що чимало добровольців з певних причин не можуть легалізуватися, увійти до офіційного збройного формування, проте хлопці воювали, захищали цілісність України.

Проект рішення також передбачає звернення до Президента України, Верховної Ради України та голови Волинської обласної ради щодо внесення змін до чинного законодавства в частині визнання учасниками бойових дій бійців добровольчих формувань на державному та обласному рівнях.

«Не чекаючи змін на вищих рівнях, хочемо поширити на добровольців наші міські програми. Зокрема, вони можуть взяти участь у житловій програмі, яка передбачає співфінансування, на них буде поширюватися і комплексна програма підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців Збройних Сил України, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих військовослужбовців», - повідомив Сергій Григоренко.