Про це у коментарі власкору «Вголосу» повідомив заступник голови громадської ради при Луцькому міському голові Андрій Білан.

У місті почастішали нарікання на погану роботу громадського транспорту. Однак, начальник управління транспорту та зв'язку Луцької міськради Анатолій Миронюк, схоже, не володіє ситуацією.

«Коли я звернувся до начальника управління з проханням вирішити проблемні питання функціонування транспорту, він вдав з себе типового бюрократа. Відіслав мене у ЦНАП писати письмові заяви. А також просив мене надати фото і привести свідків інциденту, коли водій не захотів взяти пасажира похилого віку та перед ним закрив двері», повідомив Андрій Білан.

«Між тим, цей чиновник отримує зарплату з усіма преміями, надбавками за високі досягнення та вислугою років, яка становить близько 23 тисяч гривень у місяць. Чи багато лучан отримує таку зарплату? Я не розумію, за що чиновнику платять такі гроші? За які такі особливі досягнення? За те, що він не здатний навести лад у роботі транспорту? За хамство водіїв? Чи за постійну відсутність маршруток у вечірні та ранкові години? А може за те, що він за кілька місяців так і не зміг налагодити повноцінну роботу GPS-навігації у автобусах і навіть не намагається вдавати вигляду, що працює?» – обурюється лучанин. 

 

«Вголос»