Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконком Луцької міськради, інформує власкор «Вголосу».

«Конкурсну процедуру не передбачено чинним законодавством, однак саме така форма призначення керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності, надасть рівні можливості всім кандидатам на посаду та сприятиме ширшому залученню громадськості до участі в ньому, а встановлення чітких професійних критеріїв – призначенню на посаду керівника найбільш професійного кандидата, що є важливим у подальшому реформуванні та вдосконаленні їхньої роботи», – йдеться в рішенні.

Так, конкурсний відбір проводитимуть у два етапи. На  першому етапі спеціальна комісія розглядатиме заяви на участь та подані документи. На другому етапі конкурсу проводитимуть співбесіду з кандидатом та розгляд його пропозицій щодо перспективного плану розвитку підприємства, установи, організації (стратегії розвитку на 5 років).

Рішення комісії ухвалюють більшістю голосів присутніх. Протокол із рішенням подають міському голові не пізніше ніж через 2 дні після голосування. Рішення конкурсної комісії може бути оскаржене міському голові протягом 3 днів після ознайомлення з ним.

Опісля міський голова впродовж місяця ухвалює рішення про призначення на посаду керівника на підставі пропозиції конкурсної комісії.

До комісії увійшли: заступники міського голови Тарас Яковлев, Тарас Вербич, Сергій Григоренко, Андрій Киця та Юрій Моклиця, начальник відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима, директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова, директор департаменту економічної політики Олександр Озінович і начальник юридичного управління Олександр Рачков.

Заступник мера Луцька Сергій Григоренко зазначив, що таке рішення – «ще один крок в Європу».