Про це у коментарі власкору «Вголос» повідомив член зазначеної виборчої комісії Олег Бабченко.

«Під час голосування до одного із членів виборчої комісії підійшли двоє хлопців приблизно 25 – 30 років, щоб отримати бюлетені. Я помітив, що ці особи виглядають підозріло і попрохав перевірити їхнє місце прописки. Однак тоді до мене підійшла голова виборчої комісії Ольга Гурманська і почала відтягувати мене до свого столу та казати: «Навіщо це тобі потрібно». Однак я наполіг, щоб ці особи таки показали свою прописку. Після цього хлопці розвернулися і почали втікати з дільниці. Одного з них я затримав за рукав. Але раптом до мене підбігла голова дільничної виборчої комісії Ольга Гурманська, схопила мене за рукав і заборонила мені затримувати їх. У цей час хлопець почав вириватися. Я побачив, що не втримаю його, так як голова дільничної комісії перешкоджає мені фізично. Тоді я скинув курточку і почав наздоганяти порушника. Він вибіг зі школи і побіг в провулок, тож наздогнати чоловіка мені не вдалося і я повернувся на дільницю», - розповів член виборчої комісії Олег Бабченко.

Крім того, на дільниці №19036 було виявлено 151 заповнений бюлетень з прізвищами членів комісій, які готувалися для заповнення на користь одного з кандидатів. Як пояснила голова комісії, це зроблено для того, щоб полегшити роботу комісії.

На місце інциденту прибув народний депутат від ВО «Свобода» Анатолій Вітів. Крім того, голова виборчої комісії Ольга Гурманська спробувала перешкодити роботі власкора «Вголосу» у Волинській області Петра Герасименка, забираючи у нього посвідчення. Наразі у дільницю викликано міліцію.