Про це повідомляє власкор Вголос.

У листівці, яка видана накладом 125 тисяч примірників, Ігор Алексеєв звинувачується у тому, що він розколює опозицію. Такою ж «розкольницькою псевдоопозиційною» силою названа і партія УДАР.

Далі у тексті йде мова про те, що підприємець Ігор Алексеєв у 2010 році нібито здав активістів Податкового майдану, кинувши їх у в'язницю. Як зазначено у фальшивій листівці, «всіх луцьких активістів після доносу Алексеєва заарештували та засудили на різні строки ув'язнення». Також стверджується, що кандидат від УДАРу по місту Луцьк «просидів» рік у в'язниці, а потім отримав амністію.

Потім виборців підводять до думки, що Віталій Кличко формує свої ряди з «пройдисвітів і зрадників», висуваючи такого як Ігор Алексеєв.

Фактичні дані листівки побудовані на суцільній брехні і принижують честь та гідність обох кандидатів від «Батьківщини» та УДАРу - і Петра Кравчука і Ігоря Алексеєва. Проте, замовники чергового продукту чорного піару, очевидно, відчувають свою повну безкарність, оскільки правоохоронні органи у Луцьку «закривають» на такі факти очі.

Між тим, у штабі кандидата від опозиції Петра Кравчука припускають, що інціатива виготовлення та розповсюдження «фальшивок» йде від штабу олігарха Ігоря Палиці. Однак, схоже, міліція і прокуратура з певних причин не хочуть мати клопоти з самим соратником Ігоря Коломойського, який балотується по Луцьку і для якого закони фактично не писані.