Про це йшлося під час презентації концепції розвитку парку, передає власкор «Вголосу».

Заступник міського голови Луцька Юрій Моклиця повідомив, що наразі парк займає територію 75 га, тому його поділять на сектори, кожен із яких виконуватиме свої функції.

Прикладом для розробки зон відпочинку стало польське місто Жешув.

Основною стане ландшафтна зона, або зона для прогулянок, яка займатиме близько 60% території. Вона включатиме в себе зону культурно-масових заходів, атракціони та мистецьку зону.

Значну частину парку займатиме спортивна зона, де буде комплекс майданчиків для занять баскетболом, футболом, волейболом, велосипедним спортом тощо.

Буде на території Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки сектор паркових розваг та дитяча зона, планують обладнати повноцінний пляж на березі річки Стир та зону для мангалів, а також створити патріотично-виховний майданчик, ініціаторами створення якого стали волонтери проекту «Меценати для солдата».

Сцену, що біля входу у парк розберуть, адже на території парку реставрують літню естраду «Ротонду», де проводитимуть концерти.

«Фішкою», яка вирізнятиме парк з-поміж інших, стане мережа меліоративних каналів, які прочистять та зроблять гарними», - зауважив заступник мера міста.

Автомобілі в парк не пускатимуть, окрім транспортних засобів комунальних служб та підприємців, які надаватимуть там певні послуги, відтак, власники муситимуть паркувати їх на парковках поблизу.

Початок реалізації проекту планується на 2018-2019 роки.