Про можливі наміри в майбутньому спотворити результати волевиявлення лучан свідчить той факт, що одна й та ж сама людина 18 вересня подала документи до Луцької ОВК на членів дільничних виборчих комісій відразу від двох десятків партій.

«Уповноважена на підставі довіреності особа від партії – Грицюк Любов Володимирівна, вже зробила подання на членів ДВК від таких партій, як: Соціал-патріотична асамблея слов’ян, Народно-трудовий союз України, «Русь єдина», Ліберальна партія України, Українська партія «Зелена планета», «Руська єдність», Козацька українська партія, політична партія малого та середнього бізнесу, Народна екологічна партія, «Руський блок», партія «Народний порядок», Демократична партія угорців України, Всеукраїнська партія трудящих, Патріотична партія України, «Братство», ВО «Центр», Вітчизна, «Єдина родина». Проте на цьому громадянка Грицюк не заспокоїлася і продовжує вносити подання від різноманітних партій, які переважно є маловідомими учасниками виборчого процессу», - повідомив Михайло Щур.

Також він висловив припущення, що вказані партії є технічними і це створює умови для маніпуляцій та ставить їх представників під контроль влади.