Його представили експерти Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу, які є авторами ідеї, інформує власкор «Вголосу».

Головною метою створення медіа-центру є удосконалення комунікації між владою, бізнесом та громадськістю у регіоні з допомогою нових медіа та технологій.

Голова організації Михайло Наход пояснив, що ж таке «ВолиньМедіа». Зокрема, він зазначив, що це – нова у Волинській області медіа-платформа для комунікації, що не пов’язана з жодними владними, політичними чи бізнесовими структурами.

Михайло Наход зауважив, що ідею створення проекту виношували більше двох років. Надихнув досвід партнерів з Центру досліджень регіональної політики м. Суми (медіа-платформа sumynews.com) та американського агентства стратегічного прогнозування Stratfor (відео-аналітика).

Виконавчий директор ЦПАВКу Михайло Шелеп повідомив, що «ВолиньМедіа» відкритий до співпраці із усіма зацікавленими сторонами, як із політиками, громадськими організаціями, так і зі ЗМІ й бізнесом. Зокрема, свої послуги «ВолиньМедіа» готовий надавати громадським організаціям, які будуть ініціаторами важливих суспільно-політичних подій, за пільговими розцінками або безкоштовно.