Про це йшла мова під час оперативної наради у Луцькій міськраді.

1 червня цього року набрав сили Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Прикінцевими положеннями цього Закону встановлено, що право пільгового проїзду залишається у інвалідів I та II групи, дітей інвалідів, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, учнів із малозабезпечених сімей, осіб, які супроводжують інвалідів I групи та учасників бойових дій.

Начальник управління транспорту та зв'язку Луцької міськради Анатолій Миронюк зазначив, що одночасно цим законом скасовується право окремих категорій громадян на безплатний проїзд у міському та приміському транспорті. Загалом зазначені зміни стосуються до 42-ох нормативно-правових актів у тому числі, багатьох актів, що надавали право на пільговий проїзд. За цим Законом право пільгового проїзду втратили громадяни, які мають статус ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих(померлих) ветеранів війни, інвалідів III групи та інших.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев додав, що й надалі члени родин загиблих в АТО їздитимуть у міському громадському транспорті безкоштовно.

Міський голова Луцька Микола Романюк зауважив, що під час зустрічей з матерями і дружинами загиблих військовослужбовців у зоні АТО піднімалося питання безкоштовного проїзду у приміському та міжміському транспорті. Однак, це не в компетенції Луцької міської ради. Микола Романюк запевнив, що члени родин загиблих в АТО й надалі користуватимуться правом безкоштовного проїзду у міському транспорті.