Він повідомив присутнім, що минулого року Луцька міська рада виділила 729,8 тис. грн. для реконструкції мереж зовнішнього освітлення міста на 20 вулицях та 19 дворах.

Також замінено 7,6 км кабельної мережі та встановлено 31 опору зовнішнього освітлення.

Міський голова Микола Романюк додав, що вдалося повністю завершити роботи з освітлення територій загальноосвітніх та дошкільних закладів міста.

Крім того, в місті ще не освітлена 31 прибудинкова територія. За його словами, цьогоріч це буде пріоритетним завданням. Микола Романюк зауважив, що людям незручно повертатися додому темними дворами. Завдання влади – створити комфортні умови для проживання лучан.

Міський голова зауважив, що можливо не вдасться заасфальтувати яму, однак, відновити освітлення двору – зобов’язані. За його словами, у кожному дворі - різний об’єм робіт: де необхідно кабель змонтувати, а де – світильник. Проте, необхідно працювати над вирішенням цього питання.

Також Микола Романюк зауважив, що міська влада працюватиме над виділенням коштів для заміни старих ламп вуличного освітлення на сучасні енергозберігаючі.Звернув увагу міський голова й на прохання громадян щодо освітлення вулиць у нічний час.

"На ці цілі необхідно додатково передбачити у бюджеті більше 1 млн грн, яких, на жаль, нема. Зараз освітлення у нічний час здійснюється у черговому режимі. Але міська влада працюватиме над тим, аби й уночі вулиці і прибудинкові території були нормально освітлені", - сказав Микола Романюк.