Про це інформує власкор «Вголосу».

Символічне відкриття муралу напередодні дня міста, який святкується у третю неділю серпня, відбулося за участі першого заступника міського голови Луцька Тараса Яковлева, заступника Президента міста Любліна Артура Шимчика та представників адміністрації міста Люблін.

Тарас Яковлев у своєму виступі розповів, що мурал «Луцьк - Люблін: одна минувшина на двох» створений з нагоди відзначення 20-ї річниці партнерства Луцька з містом Люблін Республіки Польща.

«Співпраця між Луцьком і Любліном не декларативна. Це справжня співпраця, яка відображена у багатьох спільних культурних, спортивних, туристичних, фінансових проектах. Чимало із них реалізовано в рамкам транскордонного співробітництва. Один із успішних останніх проектів стосувався ЦНАПу. У найближчих планах - реалізація ще чотирьох проектів. Міста Луцьк і Люблін не тільки мають майже однакову кількість населення, а й подібні по духу. Ми себе позиціонуємо, як місто сучасного мистецтва, тож цей мурал буде символічним знаком дружби між містами-партнерами», - сказав Тарас Яковлев.

Артур Шимчик подякував авторові муралу за змістовну роботу, владі міста Луцька і лучанам за багаторічну співпрацю.

Автор зображення, відомий мураліст Сергій Радкевич розповів, що зображення складне, наповнене глибоким змістом та численними символами. Дві символічні долоні єднають два дружні міста.