Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Презентація виставки відбулася у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, що на проспекті Волі, 2.

«Ми не мали на меті виставляти іменитих майстринь, хотіли зібрати людей, які сидять собі вдома, після праці стомилися, мають вільну хвилинку і беруться за вишивку бісером. Люди, які творять ці картини, не можуть бути злими, тому що, коли ти тримаєш цей образ, вишиваєш ці ризи, не можеш думати про щось погане, ти медитуєш, заходиш у якісь свої мрії. Наша виставка також про лікувальні властивості бісеру, бо часи нелегкі й ця можливість творити дає внутрішнє заспокоєння і надію, що все буде добре», – зазначила організаторка виставки Наталія Шепель.

Загалом експозиція налічує понад 100 вишитих картин зі Старовижівського, Ратнівського, Ковельського, Локачинського районів області, міст Луцька й Ковеля. Виставку дещо обмежили тематично, зокрема відмовилися від експонування вишитих сорочок і представили більше ікон та робіт на великодню тематику.

Серед робіт – вишиті ікони бійця 51-ї бригади Андрія Слюсарчука, якого 25 серпня на передовій під Мар’янівкою, що на Донеччині, поранило ворожою міною. Через головні болі та кошмари Андрій Слюсарчук не спав понад 7 місяців та донині має проблеми зі сном. Тепер боєць – інвалід 3-ї групи. 

Усі охочі можуть купити представлені на виставці картини.

Як писав «Вголос», волинський боєць 51-ї бригади Андрій Слюсарчук, який отримав важкі поранення в зоні АТО, вишиває ікони бісером, аби прогодувати сім’ю – дружину та двох діток.