Про це під час засідання Луцького виконкому розповіла директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна, –передає власкор «Вголосу».

«Ми будемо розпочинати опалення з шкіл і садочків. З 16 жовтня в нас є законодавчі терміни по початку опалення. Але поки що на вулиці тепло. Проте з наступного тижня буде похолодання. Тому з понеділка 23 жовтня всі садочки і школи будуть опалюватися. Будемо сподіватися, що з часом ми не будемо чекати на опалювальний сезон, бо кожен будинок буде обладнаний індивідуальними тепловими пунктами», – зазначила директор підприємства.

Виконуючий обов'язки міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що питання часу підключення будинків до опалення завжди викликало багато дискусій.

«Минулого сезону теж було багато незадоволених. Але повноцінний опалювальний сезон почався лише тоді, коли температура повітря понизилася. Бо завжди є люди, які хочуть зекономити на опаленні».

«Три дні, максимум до тижня треба чекати, коли всі будинки підключать до системи опалення. Напевно, це буде з наступного тижня», – додала Валентина Малютіна.

 

«Вголос»