Про це власкору «Вголосу» повідомили в поліції Волині.

Так, правоохоронці з’ясували, що у двох чоловіків виникла суперечка, яка переросла в шарпанину. Учасників конфлікту доставили до Луцького відділу поліції для з’ясування всіх обставин пригоди.

«Я прийшов на зупинку, мав їхати на зустріч. Під’їхала невідома мені машина. Вийшов з неї чоловік і перейшов дорогу, почав звинувачувати мене, що винен йому гроші й начебто побив якусь машину. Я сказав, що його не знаю. Він сказав, що є громадським діячем. Я ж кажу, для чого ви ходите за мною, їздите. Він намагався забрати в мене телефон, коли дзвонив у поліцію. Першу агресію проявляв сам Сергій, громадський цей діяч. Пізніше він мені завдав удар», – пояснив 21-річний мешканець Луцька, який викликав поліцію.

Громадський активіст відмовився коментувати інцидент, однак зауважив, що конфлікт пов’язаний, на його думку, із побиттям минулого тижня в Луцьку двох активістів «Самооборони Волині».

«Усі пояснення дам через два дні. Але єдине, що можу сказати: цей конфлікт пов'язаний з побиттям наших активістів уночі минулого четверга і ще погрозами деяким членам атестаційних комісій. Поки що я ніякий коментар давати не буду», – зазначив Сергій Рижков.

Він виклав у мережу відео інциденту, на якому видно, що активіста провокують на бійку.

Інформацію про інцидент внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини пригоди. Розслідування інциденту взяв під особистий контроль керівник волинської поліції Петро Шпига.

Як писав «Вголос», у Луцьку побили активістів Сергія Чурікова та Богдана Климчука, який також є членом атестаційної комісії Нацполіції.