Про це власкору «Вголосу» в коментарі повідомив депутат Луцької міськради від ВО «Свобода» Богдан Вавринюк.

«Після призупинення будівельних робіт на будівельному майданчику поряд з аварійним будинком деформаційні процеси дещо призупинилися. Активний період розкриття тріщин тривав під час проведення будівельних робіт за адресою: просп. Соборності, 22-а. Зараз тріщини також розкриваються, хоча й не так активно. Є нагальна потреба в підсиленні будівельних конструкцій будинку, який зазнає руйнації», – розповів Богдан Вавринюк.

Також депутат повідомив, що вже укладено договір між департаментом житлово-комунального господарства Луцької міськради, забудновником і науково-дослідним інститутом «Проект реконструкція» щодо розробки проекту підсилення будівельних конструкцій аварійного будинку на проспекті Соборності, 20.

Нагадаємо, що в житловому 9-поверховому будинку на проспекті Соборності, 20, у Луцьку склалась аварійна ситуація у зв’язку з будівництвом поряд багатоповерхівки. 23 грудня минулого року Луцька міськрада підтримала запит депутат від ВО «Свобода» Богдана Вавринюка до міського голови Луцька. У запиті була вимога встановити причини руйнування несучих конструкцій житлового будинку на просп. Соборності, 20, та вжити негайні заходи щодо їх усунення.