Про це інформує власкор «Вголосу». 

Три роки тому у Києві на Майдані Незалежності розпочалася Революція Гідності. Серед її учасників – тисячі лучан та волинян. За кілька місяців боротьби загинуло більше сотні кращих синів і дочок України, серед них й волиняни – Василь Мойсей, Олександр Бадера, Сергій Байдовський, Едуард Гриневич, Юрій Сидорчук, Іван Тарасюк та Віктор Хом’як.

21 листопада священнослужителі, представники громадськості та влади зібралися біля фотостенду “Герої Небесної Сотні” на Театральному майдані, аби згадати усіх, хто загинули за волю і незалежність України.

Панахиду відслужили священослужителі УПЦ КП на чолі з митрополитом Луцьким та Волинським Михаїлом.

Потому голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, Луцький міський голова Микола Романюк та секретар міської ради Юлія Вусенко, представники громадськості поклали квіти до фотостенду “Герої Небесної Сотні”. Також за участю представників громадськості та влади у Палаці культури міста Луцька відбувся тематичний вечір “Нас не поставлять на коліна, бо дух свободи й гідності не згас...”.