Про це інформує власкор «Вголосу».

На відкритті лабораторії були присутні чиновники департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА та завідувач кафедри лісового і садово-паркового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор СНУ імені Лесі Українки Михайло Шевчук.

«Сьогодні бізнес потребує якісних саджанців ягідних культур. Саджанці, які завозяться з Польщі, не завжди відповідають вимогам якості. Тому відкриття біотехнологічної лабораторії in vitro на Волині – це вагомий крок вперед, який дасть поштовх розвитку ягідництва», - зазначив Михайло Шевчук.

Завідуюча біотехнологічної лабораторії Вікторія Трасковська розповіла, що вирощування ягід – один з найприбутковіших видів бізнесу в аграрному секторі, однак існує проблема відсутності якісного посадкового матеріалу. Саме для того, щоб вирішити це питання, і була відкрита біотехнологічна лабораторія.

«Ринок ягід в Україні динамічно зростає. Збільшуються площі під ягідними насадженнями. За нашими даними, цього року ми виростили в Україні до 300 тисяч тонн ягід. З огляду на високу рентабельність продукції відкриваються переробні комбінати та готується ягода на експорт. Однак, наше садово-ягідне господарство, яке спеціалізується на вирощуванні ягід, півроку тому зіткнулося з актуальною проблемою відсутності якісного посадкового матеріалу. Для того, щоб вирішити цю проблему і було відкрито сучасну лабораторію in vitro, повністю комп’ютиризовану та оснащену усією необхідною технікою. У ній забезпечується та регулюється температурний режим, а також норми з освітлення. У майбутньому ми плануємо вирощувати у лабораторії не лише саджанці лохини, а й суницю, малину, ожину, жимолость, фундук, декоративні рослини», - відзначила Вікторія Трасковська.

Також завідуюча лабораторією наголосила, що рослини, вирощені методом in vitro, захищені від зовнішніх інфекцій, мають добре розвинуту кореневу систему, а кущ дає високий урожай.

«Станом на сьогодні методом in vitro вирощується лохина у трьох лабораторіях України. Ми будемо четвертими. Лохина – нова ягода для України. Вона має високий ринковий потенціал і цінується за хороші смакові та корисні для здоров’я властивості», - додала Вікторія Трасковська.

Біотехнолог Оксана Мазурик розповіла про специфіку розмноження рослин методом in vitro та її переваги перед іншими методами. Зазначимо, що зараз у лабораторії налічується близько 2000 рослин лохини 17- ти різних сортів.