Про це повідомляє власкор «Вголосу».

«Спорт – це непередбачуваність. Не може все буде гладко: там може попастись, там почався дощ, там знову спека. До цього спортсмен має бути готовий. Спортсмен, який їде на змагання, ніколи не очікує, що його суперник виступить гірше. перед нами сьогодні еліта нашого волинського спорту. Я розумію всі складнощі і всі труднощі з фінансуванням, спортивним обладнанням, але маю надію, що все буде краще», - зазначила заступник голови ОДА Світлана Мишковець.

Грамоти та сертифікати на суму 12 тис. грн отримали боксерка Тетяна Коб, що зайняла 5-те місце на Олімпійських іграх, Марія Повх, яка вийшла до фіналу й опинилася на четвертій позиції у перегонах на байдарці-четвірці, Яна Беломоїна, яка фінішувала дев’ятою в гонці крос-кантрі, Ірина Климець, що зайняла 28-му позицію у змаганнях з метання молота, Івана Банзерук, який опинився на 38-й позиції у змаганнях зі спортивної ходьби, Надія Боровська, яка посіла посіла 19-те місце зі спортивної ходьби на 20 км, Валентина Мирончук, яка зайняла 46-те місце зі спортивної ходьби на відстань 20 км, дипломами та пам’ятними відзнаками нагородили спортсменок Оксану Гергель та Юлію Паратову.

Відзначили й тренерів «олімпійців»: Володимира Яловика, Миколу Калитку, Віктора Ковальова, Віктора Рогатіна, Тараса Шевченка, Роман Черкашин, Іван Палій, Роман Повх, Валентина Матвійчук-Жолнач.

Своєю чергою, спортсмени подякували всім спонсорам та волинянам за підтримку.

«Бажаю кожному спортсмену дійти до цієї цілі і потрапити на Олімпійські ігри», - зауважила борчиня Оксана Гергель.

Насамкінець веслувальниця Марія Повх від імені всіх спортсменів-волинян, що брали участь у Олімпійських іграх, попрохала у влади покращити їх умови проживання.