Відповідний наказ підписав тимчасовий виконувач обов'язків військового комісара Луцького об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник Василь Худик, повідомляє власкор «Вголосу».

«Усім генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які мають мобілізаційне розпорядження або під час отримання персональної повістки військового комісаріату у визначені команди (партії), з'явитися в строк у пункти, вказані в їхніх мобілізаційних розпорядженнях або персональних повістках», – ідеться в тексті документа.

Також вказано військовозобов'язаним, тим, хто тимчасово проживає на території міста Луцька та Луцького району, негайно вибути на місце постійного проживання і прибути в пункти, вказані в їхніх мобілізаційних розпорядженнях, а в разі неможливості – у військовий комісаріат за місцем перебування на військовому обліку.

Генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках мобілізаційних розпоряджень і не отримали повісток з військового комісаріату, виїзд за межі міста Луцька та Луцького району тимчасово обмежити.

Також громадяни України, які не з'явилися під час мобілізації у вказані строки й пункти та керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники засобів транспорту, які не поставили в установлені строки техніку за нарядами військового комісаріату або перешкоджають своєчасному з'явленню громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно із законом.

У період з 18 березня по 1 травня цього року проводитимуть демобілізацію військовослужбовців, яких було призвано на військову службу під час мобілізації на особливий період відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року №303 «Про часткову мобілізацію».