Про це у коментарі власкору Вголос розповів депутат Луцької міськради від фракції ВО «Свобода» Андрій Калахан.

«Вчора ми з колегами-депутатами Юрієм Вегою та Святославом Боруцьким побували на так званій «виробничій нараді» у поліклініці №3 Луцька. Її темою була реорганізація закладу у центр первинної медико-санітарної допомоги. Це питання доволі неоднозначне і чомусь дуже активно проштовхується управлінням охорони здоров'я міської ради. Хоч не отримало схвалення у громади та у депутатів.

Найбільше обурила поведінка начальника управління охорони здоров'я Луцької міськради Федора Кошеля та головного лікаря поліклініки Віктора Максимюка. Це було щось на межі з хамством. Ці дві особи намагалися «відговорити» нас, депутатів, бути присутнім на нараді, хотіли, щоб знімальна група каналу «Аверс» покинула приміщення. На це я дорікнув, що існує кримінальна відповідальність за перешкоджання професійній діяльності журналістів. Я вже не говорю про те, що пан Кошель і пан Максимюк на підвищених тонах попросили покинути залу літню жінку на костилях, представницю ініціативної групи громадян, які виступають проти реорганізації поліклініки», - розповів Андрій Калахан.

За словами депутата Луцької міськради з'ясувалося, що медикам так і не роз'яснили про те, що буде з поліклінікою, з їх робочими місцями після реформування. Як зауважили самі лікарі, це перший візит Федора Кошеля на їх збори протягом року. Попри це, проект рішення про реорганізацію поліклінки виносять на сесію міськради 18 грудня, з порушенням низки законодавчих актів.

«Один із шляхів, який чиновники пропонують лікарям - центр зайнятості. Існує ще ціла низка неврегульованих і незрозумілих моментів. Складається враження, що якби не були присутні депутати та журналісти, з медиками спілкувалися би зовсім іншим тоном. Щодо фракції ВО «Свобода» у Луцькій міськраді, до якої я належу, то ми вважаємо передчасним рішення щодо реорганізації поліклініки №3 у Центр первинної медико-санітарної допомоги. Насамперед повинні пройти громадські слухання щодо реформування медицини у місті Луцьку. А вже потім слід вирішувати, ухвалювати, чи не ухвалювати якісь рішення. Тим більше, досвід пілотних регіонів, де проводилося реформування, далеко не такий однозначний, як це намагаються показати», - озвучив позицію депутат Луцької міськради Андрій Калахан.