Він також повідомив, що троє народних депутатів з Волині від ВО «Свобода» - Анатолій Вітів, Євген Мельник та Валерій Черняков – виділили 25 тисяч гривень на спільну справу вшанування пам’яті борця за волю України.

«Сьогодні, у час, коли українофоб Дмитро Табачнік вириває сторінки нашої історії, забороняє вивчати наших Героїв і їх боротьбу, українська громада має дати належну відповідь ворогам української нації. Місцева влада, виконуючи вказівки центральної влади, відмовляється підтримати виділення коштів на спорудження пам’ятника Провіднику ОУН в обласному центрі Волині. Адже, Бандера – це символ нескореності, боротьби та свободи України. Символ, який змушує тремтіти від страху усіх окупантів нашої землі. Тому ми, депутати-свободівці, відчуваючи свою відповідальність перед громадою та за долю України, ініціюємо почин – збір коштів на пам’ятник Степанові Бандері у місті Луцьку. Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться зібрати необхідну суму. Закликаю долучитися до цієї справи усіх депутатів обласної ради та рад різних рівнів, яким небайдужа українська нація та українська ідентичність. Питання встановлення пам’ятника Бандері у Луцьку є питанням честі для лучан», – зазначив під час виступу Вітів.

Також нардеп додав, що для збору коштів на пам’ятник Степанові Бандері у Луцьку буде відкрито спеціальний банківський рахунок.