Про це інформує власкор «Вголосу».

Під стінами Волинського УМВС зібралось близько сотні активістів, які передали свої вимоги начальнику УМВС у Волинській області Петру Шпизі. Люди вимагали звільнення заступників начальника управління часів режиму Януковича Михайла Руденка, Олександра Никитюка та Володимира Поліщука, які були причетні до переслідування учасників волинського Євромайдану. За інформацією учасників акції кадрові призначення в структурі волинської міліції блокуються на найвищому рівні. Саме це дозволяє вказаним міліціонерам уже 5 місяців після Революції гідності залишатися на займаних посадах, а в деяких випадках – навіть сподіватися на серйозне кадрове підвищення.

Серед учасників акції були присутні заступник голови Волинської облради Ігор  Гузь, голова Луцької міської організації ВО «Свобода» Микола Федік, депутат Луцької міськради Богдан Шиба.

Як зазначив у виступі Ігор Гузь, громада не буде мовчати і терпіти той факт, що в органах міліції продовжують працювати люди, які кілька місяців тому переслідували активістів Майдану, відкривали кримінальні справи.

Учасники акції передали відповідне подання голові Волинського УМВС Петру Шпизі і дали тиждень на виконання своїх вимог.