Про це йшлося сьогодні під час засідання координаційної ради з реалізації програми підтримки ініціатив жителів міста Луцька, передає власкор Вголосу.

Заступник директора департаменту економічної політики, начальник відділу інвестиційної політики Сергій Омельчук повідомив, що у 2016 році для участі у конкурсі громадських ініціатив подали 73 пропозиції, до голосування допустили 53 і з них обрали 12 переможців. Обрані ініціативи стосувалися облаштування територій, студії друку шрифтом Брайля, спортзалу для людей з обмеженими можливостями, встановлення дитячих ігрових майданчиків, благоуструю територій тощо.

Цьогоріч пропонують виокремити певні напрямки для подачі пропозицій: облаштування публічного простору міста (крім прибудинкових територій), розробка веб-програм, сайтів, мобільних додатків, спрямованих на популяризацію міста, покращення інформованості населення, озеленення міста: висадка дерев, кущів, облаштування скверів та паркових зон, квітників, газонів тощо.

За словами заступника міського голови Тараса Яковлева, ці напрямки ще обговорюватимуть і прийматимуть пропозиції щодо них. Опісля члени координаційної ради з реалізації програми підтримки ініціатив жителів Луцька визначать формат роботи у 2017 році.

Активіст Михайло Шелеп зауважив, що важливо зосередитись на проектах, які зможуть побачити лучани і гості міста, а не лише мешканці якогось двору чи будинку, зокрема, до прикладу він запропонував ініціативи з впорядкування скверів та облаштування у них тематичних експозицій.

Із форматом та термінами проведення конкурсу громадських ініціатив у 2017 році визначаться на наступному засіданні координаційної ради.

-