Про повідомляє сайт «Волинь24».

Розробляла атлас громадська організація «Fight For Right» в рамках проекту «Braille Studio / Студія друку шрифтом Брайля» за підтримки проекту «Гастролі добрих речей». Збирали гроші на нього на Українській Біржі Благодійності.

До команди долучився й луцький дизайнер Дмитро Авраменко. Чоловік розповідає, що працювали над атласом майже три місяці.

«Я свідома, громадсько активна людина. Дуже багато чую про інклюзивність, про доступність навчання для людей з особливими потребами, але реально тої ж карти світу ніхто так і не спромігся зробити за всі роки незалежності України. Незрячі досі користуються радянськими картами, на яких залишились неіснуючі в наш час країни», – каже Дмитро Авраменко.

З його слів, новий атлас світу буде зручним, як для незрячих, так і для слабозорих людей. Для незрячих написи на ньому зробили шрифтом Брайля, для слабозорих – карту розмалювали яскравими кольорами. Зібраних коштів вистачить для друку близько десяти екземплярів атласу. Їх планують передати у школи, де навчаються незрячі і слабозорі діти.