Оксана Потимко розповіла, що інструкції до найбільш вживаних ліків для незрячих людей виготовили у рамках проекту «Доступна Львівщина очима незрячих». Проект підтриманий Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні та Міністерством закордонних справ Данії. 

«Відразу після того, як ми  дізналися, що наш проект переміг у ПР ООН, до нас надійшов телефонний дзвінок від менеджерів Програми у Києві. У них було лише одне запитання: ми запланували так багато всього лише за 7,5 місяців і за 100 тисяч гривень, - чи ми встигнемо, чи вкладемось? Ми встигли», - сказала Оксана Потимко. 

Оксана Потимко зазначила, що тактильна інструкція до ліків – це книга, написана Брайлівським шрифтом. Її використовуватимуть безпосередньо в аптеках. Том містить стислу інформацію про 103 лікарські засоби. Крім тому з рельєфно-крапковим шрифтом, у аптеки розіслали 500 дисків з інструкціями. Інструкції на дисках безплатно надаватимуть незрячим покупцям додому.

Потимко наголосила, що такі інструкції сприятимуть зменшенню ускладнень внаслідок масового використання «рекламних» ліків. 

«Ми просто хотіли зробити медицину для незрячих безпечнішою. Це наше повсякденне питання і таких у нас тисячі. Вирішивши одне, відразу виникає інше», - сказала вона.

Радник додала, що проектом намагалися охопити усі аптеки Львова. Інструкції до ліків для незрячих туди почали завозити зі вчора.