Про це інформує прес-служба Української платформи «Собор» з посиланням на голову обласної організації УП «Собор», кандидата у депутати по 116 одномандатному мажоритарному округу від УП «Собор» Степан Середа.

«Я зателефонував був до однієї пані, заради цікавості, бо в неї таке ж прізвище як у мене. Ця пані живе в районі Кам’янка-Бузька. Вона працює акушером і навіть гадки не має, що її записали в члени ДВК, більше того від якоїсь партії анархістів, «Братства», які працюють на Януковича», – розповів кандидат у депутати.

Як стверджує Середа, таким чином майже всі члени ДВК – мешканці віддалених регіонів Львівської області. Зрозуміло, каже він, ніхто щодня не їздитиме у Львів на роботу по сто кілометрів в одну сторону. Тобто записали людей, які фізично не зможуть там працювати в ДВК.

За його словами, це означає, що хтось спеціально спланував цей «безлад». «Якісь екзотичні партії, про які особисто я почув уперше на цих виборах, подали таких лівих людей, бо їм треба було подати хоч когось, по-іншому ДВК не може запрацювати, а потім у останній момент будуть робити «потрібну» заміну», – переконаний пан Середа.

Він каже, що в окружкомах Львова дев’ять десятих – люди Партії регіонів і їхні сателіти, дільничних – теж їхні.

«Практику такого хаосу я вже спостерігав 2,5 роки тому, коли голову одної з комісій призначили прямо в суді. Коли я зайшов до неї запитати, що і як треба робити, вона почала плакати, бо була некомпетентна. У результаті було вийшло так, що кожна політична сила робила те, що хотіла, а трійка наверху вирішила результати виборів», – сказав кандидат у депутати від УП «Собор».