Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

У межах проекту виступить соліст Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Петро Радейко та Академічний інструментальний ансамбль «Високий замок». У програмі концерту прозвучать українські народні пісні та романси, естрадні авторські композиції у стилі босса-нова, свінг, балада та етно-джаз.

До проекту залучені вокалістки Іванна Комаревич, Світлана Дубініна та Ольга Титик, а також відомий гітарист Андрій Бадюк.

Львівський композитор Михайло Олійник написав спеціально до проекту авторські пісні. Також Олійник як піаніст виконає власні сольні інструментальні твори.

«Творча співпраця Петра Радейка з Михайлом Олійником зародилася під час революційних подій в Україні. У їхній першій спільній пісні – «Мамо, не плач»», яка присвячена загиблим героям Небесної сотні, взяли участь близько 70 львівських музикантів. Саме ця пісня, аранжування до котрої зробив  мистецький керівник Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» Андрій Яцків, стала поштовхом до продовження спільної праці», – відзначають у філармонії.

Проект української музики «Мелодія» відбудеться і в інших містах України.

Початок концерту о 19:00.