Про це повідомляють організатори.

«Ярема Якубяк посідає особливе місце серед львівських музикознавців. Він належав до того повоєнного покоління Галичини, яке, крім фізичного голоду й убогості, змушене було долати ще й страхітливу убогість духу нового режиму. Але разом з тим саме частина цього покоління, народженого між фатальним для українства 1933-м та кінцем війни – 1945-м, зуміла сформувати той унікальний пласт «шістдесятників», який став провісником нового національного мислення і відіграв свою вирішальну роль у процесах початку 90-х», – відзначають організатори.

За їхніми словами, улюбленим дітищем Якубяка став і Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» у Львові, одним із ініціаторів якого він став та якому віддав дуже багато сил і енергії.

«Тут його винятковий інтелект, досконале знання сучасної музики, бездоганний художній смак розгорнулися вповні: про фестиваль одразу ж заговорили – не лише в Україні, але й у багатьох європейських країнах – як про помітне явище в культурному житті світу»,– додають організатори.

На концерті звучатиме камерна музика Юрія Ланюка, Богдани Фроляк та Павла Микетина із Польщі. Модераторами вечора будуть Тарас Возняк та Лідія Мельник.

Концерт розпочнеться о 18:00 год.