Про це повідомляють організатори.

Вистава приурочена 85-річчю з Дня народження Шеффера. Митець є уродженцем Львова.

За словами організаторів, ця подія належить до особливої категорії заходів ювілейного XX Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».

«Динаміка творчої інвенції Боґуслава Шеффера – одного з найвідоміших польських композиторів, драматургів і музичних істориків сучасності, невтомного експериментатора та провідника музичного авангарду не перестає вражати. Боґуслав Шеффер – один із новаторів у сфері сучасної музики, який запрезентував світові свою новітню інтерпретацію музики, а саме партитуру без нот, перший у Польщі хеппенінг і найбільш ранній польський твір в жанрі інструментального театру», – відзначають організатори.

Шеффер невтомно концертує, викладає в Кракові та Зальцбурзі. Понад чотириста музичних і сорок драматичних творів, перекладених 16-ма мовами, а також десяток праць з історії музики та композиції – це лише лаконічний перелік найважливіших здобутків.

«Концерт, буде особливим і якнайбільше наблизить слухачів до виконавців, адже відбудеться у фойє Львівської філармонії», – підсумовують організатори.

Розпочнеться концерт о 20:00.