Про це Вголосу повідомили організатори.

Екскурсію провела Іванна Новаківська – співорганізатор проекту та завідувач відділу промоції ЛНГМ імені Б.Г. Возницького у відділі Європейського мистецтва 19-21 століття.

«Діти були різного віку від 6 до 13 років, проте всі  вони вже відвідували різні музеї Львова. Дітлахи наввипередки розказували про те, хто був у якому музеї, що там бачив. Приємно, що діти активно відповідали на питання про те, для чого існують музеї, які бувають види мистецтва, знали різні жанри та техніки образотворчого мистецтва.

Вони уважно слухали розповідь про людей, які творили історію галереї від заснування до сьогодні», – розповіла Новаківська.

За її словами, свою ерудованість  вони проявили  також і під час екскурсії залами Європейського мистецтва 19-21 ст. ЛНГМ, визначаючи жанри картин, про які велась розмова.

«Після цього відбувся майстер-клас, який провели для дітей спеціалісти ЦКМІ та театру Спірограф Андрій Сендецький та Олег Болюк – співорганізатори проекту», – зазначила Новаківська.

Наступний арт-вікенд відбудеться 12 квітня. Тематична екскурсія буде присвячена дитячому портрету, опісля неї – майстер-клас.