Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила керівник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, інформує кореспондент Вголосу.

«Якщо цій будівлі буде надано статус соціального гуртожитку, департамент житлового господарства проведе перевірку підставності проживанням там людей і підпише з ними угоду найму приміщень, відповідно про жодне примусове виселення мешканців гуртожитку йдеться. Будемо з’ясовувати підставність проживання, оскілки прописані вони були не нами, приміщення закріпляв не виконавчий комітет. Вважаю, що таке рішення на даний час буде найбільш доцільним», – запевнила вона.

Однак мешканці впевнені в протилежному – якщо будинок не визнають гуртожитком і їм не вдасться приватизувати приміщення, опиняться на вулиці. Оскільки соціальне житло не підлягає приватизації, мешканці не зможуть закріпити квартири за собою.

«Я мешкаю в цьому будинку з 1979 року, прописаний у 1987 році, у нас в паспорті просписка постійна, домова книга є, в якій написано що це гуртожиток», – заявив Іван Сарчук, представник ініціативної групи мешканців.

Він наголосив, що мерія може погодити угоду найму на житло в соціальному будинку терміном не певний час, а після завершення її дії укласти таку угоду, однак вже з іншими людьми.

Долю будинку на Зеленій, 57 у Львові визначать цього тижня