Як інформує прес-служба прокуратури, чоловік удався до таких дій на знак протесту на незаконні, з його погляду, дії працівників прокуратури щодо розгляду звернень громадянки – колишнього інспектора Стрийської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

«Вказана громадянка звернулася до органів міліції 13 листопада 2013 року у зв’язку з начебто неправомірним її звільненням із посади старшого державного податкового інспектора Стрийської об’єднаної державної податкової інспекції. За результатами розгляду цього звернення було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 172 КК України, яке надалі передано за підслідністю у слідчий відділ прокуратури Львівської області», – йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування встановило, що заявницю було звільнено у зв’язку з реорганізацією податкових органів – скороченням штатної чисельності та змінами умов праці.

19 серпня 2013 року було видано наказ про звільнення жінки із займаної посади відразу після виходу з відпустки, наданої їй для догляду за дитиною до 20 жовтня 2013 року.

Про звільнення жінку повідомили ще 18 червня, а також їй запропоновано іншу посаду у структурі Стрийської ОДПІ. У зв’язку з тим, що громадянка відмовилася від пропозиції роботи, посадові особи інспекції отримали законні підстави для її звільнення, запевнили в податковій.

«Зазначимо, що законність дій Стрийської ОДПІ та дотримання всіх норм трудового законодавства в цьому випадку було підтверджено й у судовому порядку. Так, 17 грудня 2013 року суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову колишньої інспекторки про поновлення на роботі. Вказане рішення також залишив без змін Апеляційний суд Львівської області 18 березня 2014 року», – йдеться в прес-релізі.

29 вересня прокурор ухвалив рішення про закриття кримінального провадження на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КК України, у зв’язку з відсутністю складу злочину в діях керівництва та інших службових осіб Стрийської об’єднаної державної податкової інспекції.

Як писав «Вголос», учора близько 16:30 чоловік облив кров’ю вхід до прокуратури Львівщини на проспекті Шевченка.

Мужчина підбіг до входу і кинув на сходи 5-літрову пластикову пляшку зі свинячою кров’ю. Правоохоронці встановили особу чоловіка – це львів’янин, йому 32 роки.