Відбулося засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради. В роботі комісії взяв участь заступник голови обласної ряди Валерій П'ятак, перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич.

Як зазначив на початку засідання голова комісії Ярослав Качмарик, на виконання розпорядження голови Львівської обласної ради Петра Колодія в обласній раді були організовані слухання звітів про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2012 рік, обласних цільових програм, заходів управлінь Львівської облдержадміністрації у 2012 році, а також проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік та інформації про обласні цільові програми і заходи департаментів, реалізація яких планується у 2013 році. Ярослав Качмарик подякував членам комісії, які брали участь в слуханнях.

Заслухавши звіт директора департаменту фінансів ЛОДА Олега Демківа про виконання обласного бюджету у 2012 році, депутати взяли його до відома та запропонували підготувати на розгляд сесії звернення до Верховної Ради України, бюджетного комітету Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Міністерства фінансів в частині зауважень до процесу формування дохідної частини бюджету, до процесу розподілу коштів на загальнодержавному рівні, зокрема і в частині капітальних видатків.

При заслуховуванні звіту директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ЛОДА Дениса Шмигаля про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2012 рік, депутати заслухали ще й протоколи слухань всіх профільних комісій обласної ради, які відбувалися протягом попереднього тижня. Депутати затвердили цей звіт і рекомендували його до розгляду на сесії обласної ради.

Також на комісії розглянули проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік з макроекономічним прогнозом на 2014-15 роки.