Про це інформує Інтерфакс.Україна.

«У нас є повне взаєморозуміння з іноземними інструкторами. Вони нам допомагають розробляти методичну літературу і безпосередньо тренувати наших інструкторів. Крім того, вони допомагають нам зрозуміти, що необхідно для оснащення армії. Також такий взаємозв’язок дає можливість обмінюватися досвідом як нашим військовослужбовцям Сил спеціальних операцій, так і іноземним», – заявив міністр оборони України Степан Полторак під час відвідування навчального центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України в суботу.

Він нагадав, що в червні навчальний центр ССО відвідав командувач ССО США і дав високу оцінку взаємодії між українськими інструкторами та інструкторами США.

«Спільна підготовка дає нам хороші шанси на отримання критеріїв і стандартів, які існують у всіх країнах Альянсу», – зазначив С.Полторак.

Також він наголосив, що в деяких напрямах українська армія отримує іноземну допомогу в наданні обладнання.

«І це стосується не тільки Сил спеціальних операцій. Зокрема, в навчальному центрі в Яворові (Львівської області) наступного місяця відкриється імітаційний центр, який стане одним із найкращих в Європі. Його площа становить 3,5 тис. кв. м. США надали допомогу обладнанням на суму 22 млн дол.», – розповів міністр.