19 квітня 2011 року в Управлінні розвитку туризму та курортів Львівської облдержадміністрації відбулося засідання Акредитаційної комісії з питань видачі дозволів фахівцям туристичного супроводу Львівської області.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

Для розгляду документів та проходження співбесіди на засідання Акредитаційної комісії було запрошено 23 претенденти на отримання дозволу. За результатами співбесіди та розгляду поданих документів видано дозвіл 17 фахівцям туристичного супроводу та 6 фахівцям туристичного супроводу продовжено дозвіл (з них гіди-перекладачі зі знанням англійської мови – 1 чол.; німецької – 1 чол.; польської – 5 чол.; російської – 3 чол.).

Відмовлено у видачі дозволу у зв’язку з невідповідністю заявників кваліфікаційним вимогам для відповідного фахівця туристичного супроводу 6 заявникам, розгляд справ цих претендентів перенесено на наступне засідання Акредитаційної комісії.

Довідка. Дозвіл на право здійснення туристичного супроводу є офіційним документом, який підтверджує кваліфікацію фахівця туристичного супроводу і дає право на надання екскурсійних послуг екскурсоводами, гідами-перекладачами та іншими фахівцями туристичного супроводу на території м. Львова та Львівської області.