Про це інформує прес-служба обласної ради.

Упродовж 4-5 січня слухання проекту обласного бюджету проходитимуть у постійних комісіях обласної ради. За результатами слухань кожна комісія сформує власні висновки та рекомендації і подасть їх на розгляд постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку обласної ради.

У понеділок, 11 січня, відбудеться засідання Асоціації «Ради Львівщини», під час якого буде представлено проект бюджету області на 2016 рік головам районних рад та міст обласного значення.

Цього ж дня о 12:00 у малій сесійній залі обласної ради розпочнеться громадське обговорення проекту обласного бюджету Львівської області на 2016 рік. До обговорення запрошують долучатися представників громадських організацій, експертів, науковців та ЗМІ.

Опісля відбудеться підсумкове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку обласної ради, на якому депутати розглянуть проект обласного бюджету на 2016 рік та, взявши до уваги висновки профільних комісій, підготують відповідний проект рішення на розгляд ІІ позачергової сесії обласної ради, що відбудеться 12 січня.