Про це інформує кореспондент Вголосу.

Під час зустрічі перший заступник голови ЛОР Валерій П’ятак зазначив, що для Угорщини та України, зокрема Львівської області, актуальною є співпраця перш за все щодо розвитку туризму, обміну досвідом в галузі сільського господарства та в екологічній сфері.

Заступник голови ЛОР наголосив на важливості Угоди, підписаної на рівні районів, адже в Україні лише починається практика  співпраці місцевих громад з іноземними партнерами без посередників.

«Враховуючи те, що ви вчора підписали Угоду зі Сколівським районом, від ЛОР ви отримаєте максимальну моральну підтримку і не лише. Для нас дуже важливо, що ви реалізуєте дуже конкретні проекти саме на рівні районів», – сказав Валерій П’ятак.

Голова Сколівської районної ради Микола Романишин зазначив, що наразі Угода не має конкретного змісту. Сторони лише домовились, що працюватимуть спільно у трьох напрямках: розвитку освіти, культури та охорони здоров’я.

«Ми почали трохи нетрадиційну політику: підписали угоду внизу, а вже потім вона піде вверх. Все почалося з того, що мер одного угорського містечка підписав угоду із таким глибоким українським селом, про яке навіть деякі депутати обласної ради не знають. Згодом ми вирішили підписати Угоду про співпрацю в галузі освіти, культури та медицини між районами. Наразі у документі немає конкретних пунктів, але ми будемо його насичувати, тим більше, що для цього є бажання обох сторін», – сказав Микола Романишин.

Голова угорської делегації Др. Пап Чаба в свою чергу зазначив, що Сколівський район попросив допомоги в Угорщини і, якщо обласна рада також назве конкретні проекти для співпраці, Угорщина зможе допомогти і Львівщині.