Участь у підписанні взяли голова Львівської облради Петро Колодій, заступник голови ЛОР Валерія П’ятак,  Президент Фонду «Східна Європа» Віктор Лях та представники Дніпропетровської обласної ради, інформує кореспондент Вголосу.

Петро Колодій зазначив, що  проект «Партнерство задля підвищення прозорості місцевих органів влади» є надзвичайно важким і потрібним для Львівської області.  За його словами, впровадження електронної системи врядування, буде пріоритетним завданням ЛОР протягом наступних кількох років.

У свою чергу Валерій П’ятак розповів, що цей проект буде стосуватися системи управління та надання послуг із застосуванням нових електронних  технологій.  Він зазначив, що в рамках програми доведеться навчити працювати з мережею 1,5-2 тисячі працівників сільських та міських рад.

За словами заступника голови ЛОР, Фонд «Східна Європа» виділяє 250 тис грн на технологічні процеси та навчання людей. У 2014 бюджетному році обласна рада долучиться до цього проекту співфінансуванням: буде виділено 200 тис грн, які використають на купівлю «твердого» компоненту.

«Якщо амбіційно оцінити тривалість проекту, - від аналізу – до рівня електронне село, - вона становитиме 3-5 років. Думаю, стільки часу реально важкої роботи достатньо, щоб впровадити це досконало. Однак хочу наголосити, що цей проект не повинен закінчуватись, він буде продовжуватись, вдосконалюватись», – сказав Валерій П’ятак.

Водночас Віктор Лях проінформував, що впровадження проекту буде розділене на кілька етапів. Під час першої фази буде проведено аналіз потреб та наявних ресурсів, які є на рівні області, для надання певних адміністративних послуг через інтернет. Далі спеціалісти  оцифруюють три найважливіші та найзапитуванінші послуги.

«Тобто люди зможуть отримати у цифровому вигляді інформацію про всі послуги, які надають місцеві ради, термін та умови надання цих послуг, приклади та зразки документів, які треба буде оформити для надання цих послуг», – пояснив Віктор Лях.