Як повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода», Михайло Нискогуз запропонував внести зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників війни та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної сотні на 2016-2019 роки щодо встановлення меморіальних дощок для увічнення пам`яті загиблих під час війни та Героїв Небесної сотні. Однак, депутатська більшість не підтримала згадану ініціативу.

«Зараз пам’ятні дошки встановлюють коштом волонтерів або родин загиблих Героїв, але це не є їхня приватна справа. Прикро, що депутати  не можуть виділити кошти на вшанування пам’яті Героїв, хоча легко знаходяться гроші, наприклад, на преміювання чиновників», - зазначив депутат.

Депутат Руслан Кошулинський наголосив, що влада має подбати про належний рівень меморіальних таблиць. «Я мав честь бути на відкритті меморіальної дошки на фасаді львівської школи №7 загиблому під час російсько-української війни випускнику цієї школи Владиславу Веливоку. Було соромно чути, що говорили люди, як священик казав, що громадою зберуть гроші, якщо влада не може встановити дошку Героєві…» - зазначив Руслан Кошулинський.

Як наголосив голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич у своєму виступі, увічнення сучасних Героїв має відбуватися на державному рівні.

«Така програма має бути не тільки обласною, а й державною, бо йдеться про героїв, які загинули за Україну. Питання не в тім, скільки встановлено дощок, - йдеться про збереження пам’яті про Героїв нашого часу для наступних поколінь. Маємо гіркий досвід, як на початку 90-их через відсутність державної політики не змогли вберегти мартирологи героїв УПА. Не можна повторювати тих помилок», - наголосив депутат.