Як вказується у заяві свободівців, на Донбасі силами СБУ та спецпідрозділу «КОРД» розпочався розгін блокади торгівлі з ОРДЛО. Йдеться про близько 50 затриманих, зокрема і членів ВО «Свобода».  Багатьох людей  побито, за свідченням очевидців, особливо жорстоко били учасників війни, повідомляє прес-служба політ-сили.

«Розгін редуту біля Кривого Торця означає, що влада поставила інтереси олігархів, які торгують з окупованими територіями, понад інтереси України. Вона не збирається припиняти фактичне фінансування окупаційного режиму, водночас легалізує самопроголошені «ЛНР» та «ДНР», здійснюючи з ними економічну співпрацю.

Такими діями влада наслідує режим Януковича і підтверджує, що в Україні за три роки після Революції гідності відбувся олігархічний реванш. Влада стала по один бік розмежування з окупантами, і за це доведеться відповідати перед українським народом.

 ВО «Свобода» вимагає негайного звіту керівників силових відомств у Верховній Раді України. Водночас вимагаємо від народних депутатів дати публічну оцінку діям силовиків. Також вимагаємо від парламенту негайно ухвалити закон «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України», зокрема підтримати свободівський законопроект №2066а, який лежить під сукном ще з 2015 року», – йдеться в заяві.

«Вголос»