Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, керівник обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник, інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

За словами свободівця, не зважаючи на важливість сільського господарства для України, схеми стажування та навчання на робочому місці ще не розвинені відповідним чином в системі національної освіти.

«Саме тому важливу роль у цьому питанні відіграє проект «Стратегія секторної конкурентоспроможності для України», в рамках якого – рекомендації щодо вдосконалення схем стажування та навчання на робочому місці і аграрних університетах. Реалізація цього проекту допоможе подолати розрив у навичках та залучити приватний сектор до освітнього процесу», –  додав він.

Як повідомив Йосиф Ситник, напередодні для обговорення проблем започаткування пілотної Схеми стажування у Львові зібралися представники університетів Львівської області, студенти, співробітники та представники бізнес-структур, розробники політики на обласному та центральному рівнях.

За словами першого заступника голови ЛОДА, під час зустрічі із керівником проекту «Стратегія секторної конкурентоспроможності для України» Габріелою Міранда обговорили такі питання: розрив у навичках як бар’єр в Україні; рекомендації ОЕСР щодо покращення якості людських ресурсів у агробізнесі; підґрунтя започаткування пілотної Схеми стажування у Львові; краща міжнародна практика створення правових, політичних та інституційних засад для Схеми стажування, згідно досвіду країн-членів ОЕСР; аналіз чинних в Україні правових, політичних засад та інституційної структури, що зумовлюють і формують схеми навчання на робочому місці; можливі проблеми на шляху започаткування Схеми стажування у Львівській області.

Проект «Стратегія секторної конкурентоспроможності для України» було започатковано у 2009 році програмою ОЕСР «Конкурентоспроможність Євразії» з метою покращення середовище ведення бізнесу в Україні. Цей проект реалізується у тісній співпраці з Урядом України, та його спільно фінансують Європейський Союз та Уряд Швеції. Львівську область було відібрано пілотним краєм для підтримки реалізації Схеми стажування в Львівському аграрному університеті.