Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Як розповів начальник відділу Федір Алєйніков, на першому етапі узагальнено інформацію про соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в населених пунктах регіону.

Зазначимо, що на Львівщині є 1927 населених пунктів, серед яких 9 міст обласного значення, 35 міст районного значення, 34 селища та 1850 сільських поселень.

Загалом напрацьована інформаційна база складається із 41-го розділу, де є дані про кількість жителів та дворів (квартир), історико-географічна довідка, природні ресурси, промислові підприємства, підприємства переробної промисловості, суб’єкти підприємницької діяльності, сільськогосподарські підприємства, об’єкти незавершеного будівництва, бюджет сільської ради за видатками та доходами, заклади охорони здоров’я, школи, дошкільні заклади, населення (працездатні, непрацездатні, зайняті, безробітні), розподіл робочої сили, розподіл населення за місцем праці, народні доми, бібліотеки, контингент органів соціального захисту, вікові категорії мешканців, конфесійна приналежність, відстань від життєво важливих об’єктів (до райцентру й обласного центру), традиційні свята (храмові празники), правове і соціальне забезпечення, осередки політичних партій і громадських організацій, соціальних працівників, наявність дільничного пункту міліції і діючих об’єктів соціальної сфери, додаткові відомості (газифікація, наявність радіомовлення, дорога до села (асфальтована, з твердим покриттям, ґрунтована).

«Також у базі є інформація про відомих та впливових людей, які працюють у рідному населеному пункті та за його межами, депутатів місцевої, районної та обласної рад», – зазначив Федір Алєйніков.

Начальник відділу адміністрування Держреєстру виборців також повідомив узагальнену інформацію про місцеві ради Львівщини. «В області є 731 місцева рада, з них 632 сільські, 34 селищні, 44 міські, 20 районних та обласна рада. У регіоні також працюють майже 14 тисяч депутатів місцевих рад, з яких понад 10 тисяч – депутати сільських рад», – розповів він.

За словами Федора Алєйнікова, згадану інформацію планують розмістити на веб-сайтах обласної та районних державних адміністрацій, обласної та районних рад, а також міськвиконкомів міст обласного значення.