Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як повідомив, заступник голови комісії, директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА Андрій Ільків, головне завдання робочої комісії полягає у чіткому контролі та перевірці заходів, які були розроблені у 2012 році.

Відтак, в рамках запланованих заходів,  Державна екологічна інспекція у Львівській області та Головне управління Держсанепідслужби у Львівській області повинні упродовж 30 днів проводити заміри скидів зворотних вод у загальну міську каналізаційну мережу. Також буде проводитись моніторинг забруднення повітря, які спричиняють неприємний запах у м. Львові.

До роботи комісії можуть долучитись громадські організації та активісти області. За додатковою інформацією звертатись в департамент ЖКГ облдержадміністрації.

Нагадаємо, неприємний запах супроводжує Львів останні кілька років. Після року «затишшя» неприємний запах почав ширитись містом напередодні Великодніх свят.

Як інформував «Вголос», у ЛКП «Львівводоканал» припускають, що появу смороду спричинив залповий скид неочищених стоків котрогось з підприємств.