Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ОДА Денис Шмигаль, інформує кореспондент Вголосу.

Він анонсував підписання на форумі низки угод, які передбачають надходження до бюджету області коштів.

«Ми підпишемо цілий ряд угод. Перша – з програмою розвитку ООН в Україні, згідно з якою вони нам нададуть фактично фінансову складову на створення енергетичного кластеру та мобільної пересувної лабораторії для енергоаудитів, чого на Львівщині немає. За цією угодою протягом цього і наступного року обласний бюджет отримає 1,5 млн. грн. Буде підписано дві угоди з Фондом Східна Європа: одна з енергозбереження, інша – стосовно електронного урядування на суму фактично поза 500 тис. грн. Буде підписана угода з Міжнародною фінансовою корпорацією на 320 тис. грн. Фактично майже на 2,5 млн. грн. ми підписуємо угод на цих півтора року, тобто пряма економічна окупність форуму в цьому році як ніколи є очевидною», – наголосив Шмигаль.

Він додав, що цьогоріч зацікавленість форумом була досить високою у зв’язку з можливим підписанням у Вільнюсі Угоди про асоціацію з ЄС.

«Вже офіційно зареєструвались понад 600 учасників. Як правило, така кількість завжди брала участь у форумах, але в цьому році надзвичайно високий інтерес, він імовірно, пов'язаний з можливістю підписання Угоди про асоціацію. Буде надзвичайно велика кількість дипломатів іноземних держав, в тому числі з Європи, буде віце-прем’єр-міністр, цілий ряд міністрів, є багато цікавих експертів, які будуть виступати, буде цілий ряд домовленостей і підписаних угод під час форуму. Буде представлений цілий ряд проектів і будуть інвестори», – відзначив Шмигаль.

Він додав, що усі великі підприємства-інвестори, які сьогодні працюють на Львівщині («LEONI», «Lafarge») заходили в регіон з участі у перших економічних форумах.