Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

Відповідне доручення сьогодні, 20 жовтня, підписав т.в.о. голови облдержадміністрації Юрій Турянський на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014р. №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Згідно з його дорученням, з метою економного використання енергоресурсів, від сьогодні у приміщеннях структурних підрозділів облдержадміністрації заборонено користуватись обігрівачами, обмежено застосування побутових електроприладів.

Турянський також дав завдання забезпечити ефективне використання освітлювальних приладів у приміщеннях та місцях загального користування, зокрема шляхом встановлення енергозберігаючих світильників та економії освітлення у після робочий та обідній час. Окрім цього, доручено утеплити вікна та двері для скорочення витрат теплової енергії, заборонено встановлювати додаткові кондиціонери.

Згадані обмеження стосуються усіх без винятку структурних підрозділів облдержадміністрації.

Також у Львівській ОДА опрацьовують питання щодо можливості обмеження використання теплової енергії у вихідні та святкові дні в орендованих приміщеннях під час опалювального сезону 2014-2015 років.