Про це розповів директор департаменту житлово-комунального господарства Львівської ОДА Андрій Ільків під час наради сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

«Загалом Львівщина відповідно до технічних показників готова до опалювального сезону на 100%», – запевнив директор департаменту.

Андрій Ільків розповів, що цього року підготовка до початку опалюваного сезону була важчою, ніж зазвичай, оскільки є нестача природного газу. Зважаючи на це, кожна організація, яка займається подачею тепла мешканцям та бюджетним установам, затвердила план, який передбачає скорочення споживання газу на 30%.

Він додав, що попри економію газу температура в будинках мешканців Львівщини і бюджетних установах відповідатиме усім визначеним нормам.

«Хочу наголосити, що у планах, які подавали теплопостачальні організації, в жодному випадку не йшлося про зменшення температурного режиму. Тобто, якщо має бути не менше 18 градусів у помешканні мешканців, значить так і буде», – запевнив керівник департаменту.

Крім того, т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський розповів, що його розпорядженням було зупинено дію рамкової угоди про закупівлю вугілля для бюджетних установ, аби уникнути можливих зловживань в цій сфері.

Як писав «Вголос», у Мінрегіонбуді не знають коли розпочнеться опалювальний сезон.