Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

На конференції були присутні юристи та пересічні громадяни, що зіткнулися з  байдужістю місцевої прокуратури, а саме очільника Юрія Квятківського, якого представляв у 2016 році  «бездипломний» юрист Юрій Луценко. Було розглянуто декілька кримінальних справ, очевидці яких поскаржилися на бездіяльність органів влади. За інформацією, ще в грудні 2015 року у місті Самбір на Львівщині злочинці вчинили хуліганські дії та розбійний напад на українських заробітчан, в результаті чого один із потерпілих – Михайло Гаврилов, отримав вогнепальне поранення в коліно та тілесні ушкодження. Зловмисники також побили його дружину, друзів та викрали  близько 40 тисяч гривень. Після інциденту потерпілий з'явився до місцевого суду, де його «виштовхали із кабінету» з погрозами. За інформацією, суд постановив, що жодних тілесних ушкоджень в потерпілого не було виявлено, справу закрили.

«Відкриття кримінального провадження ми так і не добилися. Таких справ по області є тисячі, втім не відбувається нічого, бо прокурор області Юрій Квятківський , його заступники та підлеглі не виконують властиві їм функції. Прокурорська діяльність – це для них бізнес» – сказав адвокат Юрій Островський.

Львівський експерт з охорони природи Орест Кулинич назвав Львівську прокуратуру – злочинною організацією, посадовці якої нищать природу умисно, з метою особистого збагачення. 

«Карпати вже давно лисі через цих осіб «в погонах», що не можуть пояснити своїх захмарних статків», – наголосив Кулинич. 

 

«Вголос»