Про це Володимир В’язівський сказав у коментарі Вголосу сьогодні.

«Мені до певної міри важко коментувати ініціативу Віктора Ющенка збирати раду ще в одному місці, бо президія, яку ініціював Віктор Андрійович затвердила і порядок денний, і зібрання політиради. Попередні два рази політрада «Нашої України» не збиралась і до цього, наскільки я зрозумів, був причетний Віктор Ющенко», – сказав голова ЛОО НУ.

Він зазначив, що коли вже визначили тему зібрання і вирішили проводити виборний звіт, як цього вимагає Статут партії, то виникло питання, що потрібно збиратися ще в одному приміщенні.
«Загалом, турбує не так те, що «нашоукраїнці» збиралися у різних приміщеннях, як те, що не обговорили результат парламентських виборів, який є нікчемним. Усі партії, прихильники усіх бачень погодили, що у партії має бути один голова, – тоді у партії не було б того двовладдя, яке є зараз. Голова партії, відповідно до нашого Статуту, фактично жодних повноважень не має. На зібранні політради мало бути вирішене також і це питання. На жаль, не було бажання рухатись консолідовано, тому вийшло так, що в один день було два зібрання», – пояснив Володимир В’язівський .

Він додав, що на засідання політичної ради партії, яке очолив її голова Сергій Бондарчук були присутні представники дієвіших організації, – голови 17 обласних організацій, а на іншому – були представники політради, яких вводили за поданням Віктора Андрійовича, – колишні апаратні працівники, чиновники певних рангів тощо.

Як писав Вголос, у неділю, 28 січня, засідання політради партії «Наша Україна» спробували зібрати одночасно у двох місцях (готелі «Київ» і в партійному офісі на вул. Спаській). Після цього прихильники Віктора Ющенка назвали дії Сергія Бондарчука невдалим «рейдерським захопленням партії».