Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Упродовж 2010 року в приймальнику-розподільнику для дітей утримувалося 29 неповнолітніх, які скоїли злочини, займалися бродяжництвом, тощо.

Як засвідчила перевірка, посадовці спецустанови не завжди дотримуються необхідних вимог законодавства.

Зокрема, в приймальнику-розподільнику виявлено в медичному застосуванні лікарські засоби, термін придатності яких минув ще у 2005-2010 роках.

Окрім цього, не зважаючи на те, що одним з основних завдань діяльності спецустанови є забезпечення належних умов утримання неповнолітніх, спеціалістами органів контролю, залучених до перевірки, встановлено непоодинокі порушення вимог санітарно-епідемічного законодавства та законодавства про пожежну безпеку.

Також, не дотримуються працівниками спеціальної установи вимоги нормативних документів під час прийняття та влаштування неповнолітніх в приймальник-розподільник, проведенні їх особистого огляду та, в подальшому, при вибутті неповнолітніх із спеціальної установи, тощо.

Прокуратурою Львівської області на усунення виявлених порушень закону в ГУ МВС України у Львівській області внесено подання, у якому поставлено питання про відповідальність винних посадових осіб.

Хід розгляду подання прокуратурою області взято на контроль.